ne ofrojmë energji

Për shumë klientë si qeveria, shtëpitë dhe zyrat

Weifang Kailong Machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje e shkencës dhe teknologjisë, e vendosur në zonën e zhvillimit ekonomik të qytetit Weifang Fangzi, afër rrugës Weizhou, transporti i përshtatshëm.Kailong Machinery është e angazhuar në prodhimin e makinerive të shkritores, furnizues profesional, projektimin dhe prodhimin e produkteve kryesore të mëposhtme: makinë balonë dhe paletë për linjën e derdhur, linjë automatike të formimit me presion statik, seri automatike, gjysmë automatike të linjës së formimit të balonave…

Rreth Nesh

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!